0
ورود به حساب
1
259676
2022-05-17 09:17:52
cf7355029b2ed31038b2fc3034cbf09c
43fdc29f7fb211f45db7147c4acda0e4

قوانین را به دقت مطالعه کنید.

این توافقنامه موارد و شرایط موجود در فروشگاه اینترنتی آذین لیزر ( AzinLaser.ir ) را که شما از آنها استفاده می کنید توضیح می دهد.این فروشگاه اینترنتی در آدرس: http://www.AzinLaser.ir قرار دارد و این توافقنامه بین شما به عنوان کاربر(User) این سایت و آذین لیزر منعقد می شود.

1- پذیرش شرایط و موارد و قوانین مورد استفاده:

1-1 با دسترسی یا استفاده از این سایت، به موجب این توافقنامه، تمام موارد، شرایط و قوانین این سایت یا تغییرات، اضافات و به روزرسانی قوانین را پذیرفته اید.لطفا اگر تمامی قوانین و شرایط این سایت را نپذیرفته اید، از این سایت استفاده نکنید.

2-1 این قوانین و شرایط برای امکانات ویژه سایت (در بند بعد ذکر خواهد شد) هم، علاوه بر قوانین خاص آن بخش صادق است.در اینجا ذکر دو نکته ضروری است:َA: اگر بخشی از قوانین عمومی با بخشی از قوانین خاص بخش اختلاف یا تناقضی داشت، تصحیح خواهد شد.(مگر در صورتی که بر آن تاکید شده باشد). B: اگر قابل اصلاح نبود، قوانین بخش بر قوانین عمومی غالب خواهد بود.

3-1 آذین لیزر ( AzinLaser.ir )در هر لحظه ممکن است این قوانین را بهبود بخشد و بلافاصله پس از انتشار آن بر روی سایت، قابل اجرا است، و شما هم آن قوانین بهبود یافته را پذیرفته اید.این توافقنامه تغییر نخواهد یافت، مگر با دستور مسئول آذین لیزر.

2- امکانات ویژه:

1-2 دستیابی به سایت و عضویت در آن کاملا رایگان است.

2-2 آذین لیزر ( AzinLaser.ir ) این حق را برای خود محفوظ می دارد که جهت حفظ رفاه حال شما روی قیمتها تخفیف ویژه داده و هر بار خرید با دادن امتیاز درصد آن را افزایش دهد.

3- کاربران عمومی:

1-3 کاربران ممکن است از این سایت فقط برای اهداف شخصی بازدید کنند.هر کاربر با این موارد موافق است که: اطلاعات، متن، فیلم، دیتابیس، عکس، فایل یا کندو کاو زیان بار مثل هکر ها ، در صورت ثبت این موضوع این شخص مورد پیگیری قانونی قرار خواهد گرفت .

2-3 بعضی از محصولات در AzinLaser.ir توسط یک شرکت دیگر ارسال شده است.AzinLaser.ir در مقابل این قبیل محصولات هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

3-3 ممکن است از طریق تبلیغات یا لینک های دیگر، AzinLaser.ir دسترسی شما را به یک سایت دیگر باعث شود.در این موارد شما باید قوانین و شرایط آن سایت ها را مطالعه کرده و از آنها تبعیت کنید و AzinLaser.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال این سایت ها ندارد.

4-3 پیغام یا اطلاعاتی که توسط کاربران از طریق آدرس ها یا ایمیل های موجود در AzinLaser.ir برای دیگران ارسال می شود، شامل اطلاعات ذکر شده در بند 3-5 این توافقنامه نمی شود.

5-3 AzinLaser.ir این حق را برای خود نگه می دارد که بتواند دسترسی، قبول یا رد پذیرش هر کاربر را تصمیم بگیرد.بنابراین AzinLaser.ir هیچ مسئولیتی در قبال رد یا تغییر سطح دسترسی کاربران ندارد.

6-3 تمام کاربران متعهد می شوند که آسیبی به شبکه ها یا سرور که AzinLaser.ir استفاده می کند، نرسانند و بدون اجازه کتبی به آنها دسترسی نیابند.

4- کاربران ثبت نام کرده:

1-4 هر کاربری که فرم آنلاین ثبت نام در AzinLaser.ir را تکمیل کند، به عنوان کاربر ثبت نام شده تلقی خواهد شد.AzinLaser.ir برای این کاربران حسابی افتتاح کرده و این کاربران دارای ID و Password خاص خود برای دستیابی به این حساب خواهند داشت.

2-4 AzinLaser.ir ممکن است، حساب کاربری شخصی را با اطلاع قبلی به او، به تعلیق درآورده یا حذف کند.

در شرایط زیر حتی به اطلاع دادن هم نیاز نیست: A: در صورت نقض هر کدام از بندهای این توافقنامه از طرف کاربر. B: متوجه شدن AzinLaser.ir از نادرست بودن مشخصات، کامل نبودن یا دقیق نبودن اطلاعات کاربر. C: به فعالیت او مشکوک شده و پی به مضر بودن فعالیت او برای AzinLaser.ir یا کاربر دیگری ببرد.

3-4 کاربر ثبت نام شده بدون اجازه AzinLaser.ir حق ندارد که حساب خود را بفروشد یا هدیه دهد یا انتقال دهد.در صورت دیدن چنین موضوعی، حساب آن شخص معلق شده و یا حذف خواهد شد.(به علت تغییر مشخصات و ... )

5- کاربرانی که برای AzinLaser.ir اطلاعات می فرستند:

1-5 برای اینکه بتوانید اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید، باید ابتدا در سایت ثبت نام کنید.به بند 4 مراجعه کنید.

2-5 بدین وسیله هر کدام از کاربران تایید و تضمین می کنند که: A: تمام اطلاعات آنان در این سایت، صحیح، دقیق و کامل است. B: اطلاعات خود را به روز نگه داشته و هر زمان که تغییر کرد، آن را تغییر دهند.

3-5 هر کاربر تضمین و تایید می کند که اطلاعاتی که برای سایت ارسال می کند، شامل این موارد نباشد:

a: اطلاعات کلاهبرداری نباشد و باعث گول زدن دیگران نشود.محصولات قرار داده شده، تقلبی یا غیر قانونی نباشند. (قرفه مخصوص حراجی ها )

b: با هیچ کدام از قوانین کپی رایت، قانون تجارت و...در تناقض نباشد.

c: توهین آمیز، افتراآمیز و باعث آزار و اذیت دیگران نباشد.

d: شامل موارد زشت و قبیح، همچنین موارد جنسی نباشد و حتی از آنها چنین برداشت هایی نشود.برای کودکان و نوجوانان مضر نباشد.

e: شامل موارد تبعیض نژادی، ملیتی، دینی، و جنسی نباشد.

f: به هیچ تبلیغ یا سایت دیگری که خلاف این توافقنامه باشد یا مسئولیتی برای AzinLaser.ir ایجاد کند، به طور مستقیم یا غیرمستقیم لینک نشده باشد.

6- رابطه بین خریدار و فروشنده:

1-6 AzinLaser.ir محیطی الکترونیکی برای معاملات الکترونیک فراهم می کند.

2-6 تنها کاربر در مقابل اطلاعات داده شده برای ارسال، شرایط و قوانین، بیمه، قیمت و...مسئول می باشد.

8- صاحب قانونی این سایت، AzinLaser.ir می باشد و تمام قوانین تجاری و کپی رایت مربوط به AzinLaser.ir می باشد.

9- اگر در این توافقنامه، بندی غیر قابل اجرا به نظر رسد، آن بند حذف و بقیه توافقنامه قابل اجرا است.

10- AzinLaser.ir بر طبق این توافقنامه، از هیچ بند آن چشم پوشی نکرده و بدون استثنا تمام بندهای آن را اجرا خواهد کرد.